Marka Danışmanlığı & TesciliMarka tescili ve patent günümüzde çok daha fazla önem kazanmıştır. Ticarette, pazarlamanın birinci öncelikli konusu olarak yerini almıştır. Özellikle iki ve çok taraflı anlaşmalar çerçevesinde ürün ve hizmetin pazarlanması için düzenlenen belgeler önemli rol oynamaktadır. Bu tür çalışmaları yaparken çalışacağınız firmanın profesyonelliği ve hizmet kalitesi kuşkusuz önem taşımaktadır. Markanızı, logonuzu, web sitenizi, tasarımlarınızı korumak için uzman bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

İnternet hizmeti alan özel veya tüzel kişilerin marka ve unvanlarını mutlaka koruma altına almaları gerekmektedir. Bunun için yapılacak olan işlem marka tescil işlemidir. Marka tescil işlemi devlete bağlı bir kurum olan Türk Patent Enstitüsü tarafından verilmektedir. Marka tescil hizmeti veren firmalar size hukuk ve marka danışmanlığı yaparak bu işlemleri sizin adınıza yürütmektedir.

WEB SİTESİ PATENTİ

Web sitesi patenti; Sitenizin grafik tasarımının ve alt sayfalarının tescil edilerek koruma altına alınmasıdır. Web sitenizin tasarımının başka firmalar tarafından kullanılmasını istemiyorsunuz bu hizmetimizden faydalanabilir ve web sitenizin korunma altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Uzman hukukçu kadrosu ile müşterilerinin marka ve patent haklarını korumakta ve rekabet piyasasındaki haksızlıklardan kendi müşterilerini korumaktadır. Siz de markanızı, logonuzu, tasarımlarınızı tescil ettirerek koruma altına almak istiyorsanız bizimle iletişim geçiniz.