Mobil UygulamaIphone / Ipad Uygulamaları

Mükemmel bir dokunmatik ekran ve tek bir donanımsal buton ile Dünya'yı değiştiren Apple 'ın akıllı telefonu. Devrimsel bir cihaz olma özelliği taşıyan iphone ve ipad, firmaların ve kurumların içerisinde olmak istedikleri bir mobil platform olmayı başarıyor. iPhone plastik düğmeli telefonlara alternatif olarak üretilen klişeleşmiş telefon yapısını tamamen değiştiren kullanıcı arayüzü ile Apple'ın dahiyane pazarlama stratejisinin birleştiren geleceğin teknolojisini günümüzde kullanan cep telefonu olarak tarihe geçmiştir. iPhone'daki Çoklu Dokunmatik (Multi-Touch)arayüzü ile bağlantılar, sık görüşülenler veya çağrı listesindekiler arasında ya da herhangi bir yerde bulunan bir ismin veya numaranın üzerine dokunarak kolayca arama yapabilirsiniz. Görsel Sesli Posta tıpkı e-posta gibi, mesajları istediğiniz sırayla seçip dinlemenizi sağlar. iPhone, HTML e-postaları, GPS'li Haritalar'ı ve bir mobil aygıttaki en gelişmiş web tarayıcısı olan Safari'yi sunmak için, sahip olduğu hızlı 3G ve Wi-Fi kablosuz bağlantılarını kullanır.

Google ve Yahoo! arama motorlarına sahiptir. Aynı anda birden çok işlem yapabilen iPhone ve bir Wi-Fi veya 3G bağlantısıyla, e-posta kullanarak fotoğraf gönderebilir veya web'de gezinirken telefon görüşmesi yapabilirsiniz. iPhone diğer telefonların haricinde inanılmaz uygulamalara evsahipliği yapan app store adı altındaki uygulama yüklemeye yarayan uygulama indirme mağazasıdır. App Store 'da yer alan indirmeyi bekleyen tüm uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak tüm dünyaya sunuluyor.

Firmanıza yada projenize ait bir uygulama yapıldığında bu popüler medya platformu üzerinde barınabilir bu platform üzerinden ürünlerinizin satışını destekler veya markanızın piyasadaki yerini sağlamlaştırabilirsiniz. Tüm iphone uygulama tasarımı işlerinizle ilgili TUAR size tam hizmet verecektir.iPhone uygulama tasarımı ve geliştirme işi ciddi ve planlı bir programlama gerektirir.Web tasarım ve web yazılımları konusundaki deneyimlerimizi bir dijital reklam ajansı olarak iphone uygulama tasarımı ve geliştirme işinde de tüm titizliğimiz ve bilgimizle sürdürüyoruz.

Ipad

iPad günümüzde unutulmaya başlanan başarızı tablet bilgisayar sektörünü canlandırılmasını sağlayan yine iPhone 'da olduğu gibi devrimsel bir nitelikteki Apple firmasının çıkartmış olduğu tablet bilgisayar'dır.Bu tablet bilgisayar Apple'ın geliştirmiş olduğu ve lisansı altına almış olduğu devrimsel çoklu dokunmatik ekranı ile iPad 9.7" inc lik multi-touch ekranı ve uygulama yükleme desteği ile gelmektedir.

Artık Herşey Dokunmatik

Bilgisayar ve internet dünyasını tamamen dokunmatik ekranla işleyen bir platforma taşıyan iPad ile internette gezinip, e-posta gönderilebiliyor. Fotoğraf düzenleyip, yüksek çözünürlükte (HD) video izlenebilen cihaz ile aynı zamanda e-kitaplar da normal bir kitap sayfası çevirir gibi okunabiliyor. iTunes üzerinden binlerce şarkı direk olarak iPad'e indirilebiliyor.

IOS Mobile İşletim Sistemi

iOS mobil işletim sistemi apple 'ın iphone, ipad,ipod gibi tüm mobil cihazları için kullandığı macosx işletim sistemi little versiyonu olarakta bilinen işletim sistemine verdiği isimdir. TUAR olarak iOS üzerinde uygulama geliştirme işlemlerini yürütüyor sizi dijital pazarda sağlam bir yere kavuşturuyoruz. iOS üzerinde geliştirdiğimiz uygulamalar iPhone ,iPad , iPod üzerinde çalışarak sizi 5 milyon dan fazla kullanıcının bulunduğu bir platforma taşıyoruz. Web sitenizde yapmış olduğumuz çalışmaların iOS üzerinde entegre ederek sizi mobil dünyayada taşıyoruz. Projeleriniz veya kampanyalarınız ile ilgili iOS uygulaması taleplerinizde bizlere 0212 450 31 89 numaraları telefonlardan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.Android UygulamalarıAndroid, Google’ın mobil platformlar için hazırlamış olduğu, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir. Android arkasındaki Google desteği ve açık kaynak kodun gücü ile hergeçen gün daha da popülerleşerek mobil piyasada yer edinmekte.